Gizlilik ve Güvenlik

Bilgi Güvenliği

Kurumsalharita.com hizmet verdiği için ihtiyacı olan müşteri verilerini güvenli ortamda tutmakta ve hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacağını garanti etmektedir.

İzniniz olmaksızın ve açıkça size sorulmadan hiçbir kampanya duyuru ve promosyonel hedef için verileriniz kullanılamaz.

Bir işletmenin gerçek sahibi olmayan herhangi kişi veya kurumların işletme adına talep ettiği hiçbir talep dikkate geçerli değildir.

Bir işletmenin gerçek sahibi sahipliğini doğrulayan kişiler, eğer işletme adına açılan önceki hatalı kayıtları varsa bu kayıtlar ücretsiz şekilde gerçek firma sahibi adına düzenlenir.

İşletme sahibi veya izni olmaksızın başkası adına işlem yapan kişiler hakkında, gerçek işletme sahibi talebi ile yasal süreç başlatılabilir.

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvenli Bağlantı

Kurumsalharita.com web sitesi 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır. Site üzerindeki tüm veriliniz şifrelenerek güvenli bağlantı ile iletilmektedir. Güvenli internet kullanımı için önemli verilerinizi girdiliğiniz tüm siteler için adres satırının "https://" ile başladığından emin olmanızı öneriyoruz.


Kurumsal Harita - Adres: Mistral Plaza Kat:39 Bayraklı / İzmir - E-Posta : [email protected]
www.kurumsalharita.com - 2020 (c) copyrights. Tüm hakları saklıdır. Bu site üzerindeki verileriniz 256 bit SSL sertifikası ile güvenli bağlantı üzerinden korunmaktadır.
EARGE ® TEKNOLOJİ